Ontwerp
De transformatie van het kantoorgebouw aan de Laan van Meedervoort 55 is opgeleverd. In de jaren vijftig van de vorige eeuw werd in opdracht van de Arabian-American Oil Company een fraai kantoorpand ontworpen door architect J.W. Janzen. In opdracht van Syntrus Achmea Real Estate & Finance transformeert Koopmans Bouwgroep B.V. dit gebouw van een kantoor naar 85 appartementen. KOW uit Den Haag heeft het ontwerp gemaakt voor deze transformatie. De voor het gebouw zo kenmerkende en exclusieve uitstraling is behouden.
Jonkers Bouwmetaal
Jonkers Bouwmetaal BV leverde en monteerde alle benodigd staalwerk, hulpstaal, lamellenhekwerk met speciale gevormde lamellen, stalen trappen, hekwerk op betontrappen, leuningen en glashekwerk. Uiteindelijk een schitterend eindresultaat waar iedereen trots op mag zijn!
| Label | Content |
|---|---|
| Projectnummer | 110455 |
| Project | Den Haag, Laan van Meerdervoort 55 |
| Opdrachtgever | Koopmans Bouw BV |
| Omschrijving | Leveren en monteren van al het benodigd staalwerk, hulpstaal, lamellenhekwerk met speciale gevormde lamellen, stalen trappen, hekwerk op betontrappen, leuningen en glashekwerk. |
| Architecten | KOW |
| Bijzonderheden | - |
| Uitvoering | 2017 |
